KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17429015
nr 1742 9015
Harald Sallberg
(1895-1963), Sverige
Etsning, "Vårkväll vid Pålsunder, oramat löst blad. Signerad, daterad 1928. Bildmått: 18,5x30, bladets mått: 36x38 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 24 november 2025
kl 19:08:53
100 kr
Harald Sallberg
Läs mer om Harald Sallberg
Harald Sallberg
Läs mer om Harald Sallberg
nr 1742 9015
Harald Sallberg
(1895-1963), Sverige
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 150 kr |
måndag 24 november 2025 |
Harald Sallberg